Robert & Kristen
Robert & Kristen
Robert & Kristen
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Robert & Kristen

Za sve fanove Twilight sage a posebno za fanove Roberta i Kristen :)
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Oduvijek mi se sviđala Kristen

Go down 
2 posters
AuthorMessage
*♥*!wana*♥*
Admin
Admin
*♥*!wana*♥*


Posts : 445
Join date : 2009-12-06
Age : 30

Oduvijek mi se sviđala Kristen Empty
PostSubject: Oduvijek mi se sviđala Kristen   Oduvijek mi se sviđala Kristen Icon_minitimeSat Jan 02, 2010 2:31 pm

Robert Pattinson za kojim luduju milijuni tinejdžerica širom svijeta otkrio je da se na audiciju za 'Sumrak' prijavio jer mu je za oko zapela Kristen Stewart koja ga je oduševila čim ju je vidio u hvaljenom filmu Seana Penna 'U divljini'
Zgodni 23-godišnji Britanac koji se proslavio ulogom Edwarda Cullena u hit filmovima prema bestselerima Stephenie Meyer kaže da je upravo mlada američka glumica neobične ljepote bila njegov osnovni motiv za audiciju.

'Pročitao sam scenarij, a moram priznati da nisam baš bio jako upućen u cijelu priču oko knjiga. Jedini razlog što sam se prijavio bila je Kristen koja me oduševila u 'U divljini'', kaže Rob koji još uvijek tvrdi da su njih dvoje samo prijatelji.

'Priznajem, jako mi se svidjela, ali mi smo prije svega samo super frendovi', ističe Pattinson.

Osim toga kaže da je 'mlad, slobodan i nije u vezi' te da je u potrazi za srodnom dušom.

'Nemam svoj omiljeni tip cure. Ali volim djevojke snažne volje i osobnosti', rekao je Rob.
Back to top Go down
https://robertandkristen.4umer.com
Micy
Admin
Admin
Micy


Posts : 279
Join date : 2009-12-23
Age : 27
Location : Belgrade...

Oduvijek mi se sviđala Kristen Empty
PostSubject: Re: Oduvijek mi se sviđala Kristen   Oduvijek mi se sviđala Kristen Icon_minitimeSat Jan 02, 2010 5:44 pm

haha
extra....kako da ne...ko jos ne zezna...da su oni zajedno...valjda Smile
Back to top Go down
 
Oduvijek mi se sviđala Kristen
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Kristen Stewart
» Kristen intervju za New moon
» Pesma od Roba za Kristen!
» kristen stewart serbia
» Koliko volite Kristen?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Robert & Kristen :: Robert Pattinson :: Novosti-
Jump to: