Robert & Kristen
Robert & Kristen
Robert & Kristen
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Robert & Kristen

Za sve fanove Twilight sage a posebno za fanove Roberta i Kristen :)
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Bryce Dallas: Rob je neverovatno higijenican!

Go down 
3 posters
AuthorMessage
*SlAdjAnA*
Moderator
*SlAdjAnA*


Posts : 182
Join date : 2009-12-07

Bryce Dallas: Rob je neverovatno higijenican! Empty
PostSubject: Bryce Dallas: Rob je neverovatno higijenican!   Bryce Dallas: Rob je neverovatno higijenican! Icon_minitimeMon Jan 04, 2010 10:19 pm

Bryce Dallas: Rob je neverovatno higijenican! 2cekbae

Bryce Dallas Howard (aka Victoria) prica za New York Magazine na premijeri njenog novog filma Loss Of A Teardrop Diamond u New Yorku. Bryce je pricala o tome kako je prvi put upoznala Roberta Pattinsona:

“Kada sam, ustvari, izasla pred njega, bila sam totalno nervozna (oko upoznavanja),” rekla je Howardova, koja je zamenila Rachelle Lafevre u ulozi zle vampirice Victorie u Eclipse. “On je tako sladak mladic, i postoji velika karakterna razlika izmedju njega i Edwarda Cullena. On radi prelep posao glumeci tog lika, i ubacivajuci njega u zivot. Ali kada ga upoznate, on je dole-na zemlji, odlepite oko njega.''

Bryce Dallas: Rob je neverovatno higijenican! 2ij4v0i

“Ali kako on mirise?” pitali smo. “Zaparavo, on je veoma higijenican,'' Howardova je insistirala.
“Rekao mi je da ga ova prica navodi da prasne. On je bio kao, ''Oh, moram da idem kod zubara.'' I ja kao:, ‘Oh ne, sta ti se desilo? Samo pregled?’ ‘Ne, okrnjio sam zub.’ ‘Kako?’ A on je rekao, ‘Sa koncem.’ ko to radi? I ne koristim konac. On je tako higijenican. Verujte mi.”




[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Micy
Admin
Admin
Micy


Posts : 279
Join date : 2009-12-23
Age : 27
Location : Belgrade...

Bryce Dallas: Rob je neverovatno higijenican! Empty
PostSubject: Re: Bryce Dallas: Rob je neverovatno higijenican!   Bryce Dallas: Rob je neverovatno higijenican! Icon_minitimeTue Jan 05, 2010 10:04 pm

haha...extra tnx!!
Back to top Go down
roberta_bg
Odlucujes da odgledas Film
Odlucujes da odgledas Film
roberta_bg


Posts : 123
Join date : 2009-12-07

Bryce Dallas: Rob je neverovatno higijenican! Empty
PostSubject: Re: Bryce Dallas: Rob je neverovatno higijenican!   Bryce Dallas: Rob je neverovatno higijenican! Icon_minitimeTue Jan 12, 2010 3:13 pm

Micy wrote:
haha...extra tnx!!
Back to top Go down
Sponsored content





Bryce Dallas: Rob je neverovatno higijenican! Empty
PostSubject: Re: Bryce Dallas: Rob je neverovatno higijenican!   Bryce Dallas: Rob je neverovatno higijenican! Icon_minitime

Back to top Go down
 
Bryce Dallas: Rob je neverovatno higijenican!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Robert & Kristen :: Robert Pattinson :: Novosti-
Jump to: