Robert & Kristen
Robert & Kristen
Robert & Kristen
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Robert & Kristen

Za sve fanove Twilight sage a posebno za fanove Roberta i Kristen :)
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Robov interviju sa MTV-om o novom filmu

Go down 
4 posters
AuthorMessage
*♥*!wana*♥*
Admin
Admin
*♥*!wana*♥*


Posts : 445
Join date : 2009-12-06
Age : 30

Robov interviju sa MTV-om o novom filmu Empty
PostSubject: Robov interviju sa MTV-om o novom filmu   Robov interviju sa MTV-om o novom filmu Icon_minitimeTue Dec 08, 2009 10:04 pm

Robert Pattinson prica o filmu na kojem radi:

Rob kaze da nastoji da igra ulogu u filmu "Unbound Captives" jer je to drugacije od svega sto je radio pre. Glumim klinca koga su oteli Komanci( ratnici) kada je imao 4 godine. Njegova majka provodi cjeli zivot pokusavajuci da pronadje njega i njegovu sestru. Kada ih ona nadje oni ne mogu da se sjete ko je ona i ne mogu se sjetiti nicega o zapadnoj kulturi gdje je njihova majka odrasla.
"Ne mozete biti vise drugaciji od Edwarda", dodao je on. " Ustvari ja sam potpisao ugovor da bi to radio nakon Twilighta, na leto kada zavrsim snimanje".
"To je bas super scenario" rekao je on crtajuci poredjenje klasicnog filma u kome glumi zvezda s kojom ga cesto uporedjuju: James Dean. "To me na mnogo nacina podsjeca na moj omiljeni film Giant( gigant). Pretpostavljam da sam zbog toga prihvatio ulogu."
Back to top Go down
https://robertandkristen.4umer.com
*JeZzilYy*
Cuo/la si za Twilight
Cuo/la si za Twilight
*JeZzilYy*


Posts : 75
Join date : 2009-12-07

Robov interviju sa MTV-om o novom filmu Empty
PostSubject: Re: Robov interviju sa MTV-om o novom filmu   Robov interviju sa MTV-om o novom filmu Icon_minitimeWed Dec 09, 2009 12:35 am

Extra, svidja mi se scenario Very Happy
Back to top Go down
*♥*!wana*♥*
Admin
Admin
*♥*!wana*♥*


Posts : 445
Join date : 2009-12-06
Age : 30

Robov interviju sa MTV-om o novom filmu Empty
PostSubject: Re: Robov interviju sa MTV-om o novom filmu   Robov interviju sa MTV-om o novom filmu Icon_minitimeWed Dec 09, 2009 12:43 am

xexe i meni ^^
Back to top Go down
https://robertandkristen.4umer.com
-Tamara-
Admin
Admin
-Tamara-


Posts : 100
Join date : 2009-12-07

Robov interviju sa MTV-om o novom filmu Empty
PostSubject: Re: Robov interviju sa MTV-om o novom filmu   Robov interviju sa MTV-om o novom filmu Icon_minitimeWed Dec 09, 2009 3:41 pm

Extra je dja mi se Smile
Back to top Go down
*SlAdjAnA*
Moderator
*SlAdjAnA*


Posts : 182
Join date : 2009-12-07

Robov interviju sa MTV-om o novom filmu Empty
PostSubject: Re: Robov interviju sa MTV-om o novom filmu   Robov interviju sa MTV-om o novom filmu Icon_minitimeWed Dec 09, 2009 5:30 pm

Zanimljivo...
Back to top Go down
Sponsored content





Robov interviju sa MTV-om o novom filmu Empty
PostSubject: Re: Robov interviju sa MTV-om o novom filmu   Robov interviju sa MTV-om o novom filmu Icon_minitime

Back to top Go down
 
Robov interviju sa MTV-om o novom filmu
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Robert želi glumiti Magneta u sledećem filmu 'X-Men'
» Robov novi film "Remember me" u martu :)
» Interviju sa robertom! "How to be!"

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Robert & Kristen :: Robert Pattinson :: Novosti-
Jump to: